Відсьогодні у частині Черкас буде відсутня гаряча вода

Відсьогодні у частині Черкас буде відсутня гаряча вода

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» спільно з КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» від сьогодні, 08 липня, розпочинає проведення ІІ етапу гідравлічних випробувань, який орієнтовно триватиме до 09 серпня 2019р. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Протягом гідровипробувань фахівці Черкаської ТЕЦ перевірятимуть магістральні теплові мережі, що розташовані вздовж вулиць: Нижня Горова, Кобзарська, Різдвяна, Нарбутівська та Симиренківська. У будинках по зазначених вулицях протягом випробувань буде відсутнє гаряче водопостачання.

Наразі Черкаська ТЕЦ продовжує підготовку теплового господарства до нового опалювального сезону, перевіряючи тепломагістралі на щільність та міцність, аби виявити і ліквідувати найбільш зношені ділянки мережі та запобігти появі поривів взимку. На сьогодні вже ліквідовано 85 відсотків пошкоджень, які виявили під час першого етапу гідравлічних випробувань.

Також у рамках підготовки до зимового періоду на підприємстві наразі здійснюється ремонт обладнання задля безперебійного та надійного проходження наступного опалювального сезону.

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» звертається до жителів міста з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, викликаних проведенням гідравлічних випробувань.

Залиште коментар