Відшкодування втрат на суму понад 17,5 млн грн забезпечили аудитори Черкащини

Відшкодування втрат на суму понад 17,5 млн грн забезпечили аудитори Черкащини

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом січня – травня 2017 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму понад 17,5 млн грн. Про це “Про Головне” повідомили у прес-службі Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

За результатами ревізій, перевірок державних закупівель місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ та організацій прийняли 23 управлінські рішення.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали чотири досудові розслідування.

За вчинені фінансові порушення 84 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 29 – до дисциплінарної та матеріальної, 4 посадові особи звільнено із займаних посад.

У 53 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшено бюджетні призначення.

Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 116,7 млн грн.

Прочитайте ще:

Залиште коментар