Відсьогодні можна голосувати за проекти громадського бюджету Черкас

Відсьогодні можна голосувати за проекти громадського бюджету Черкас

Відсьогодні, 1 листопада, кожен черкащанин може віддати свій голос за проект громадського бюджету, який сподобався йому найбільше. Голосування триватиме з 1 по 14 листопада 2017 року.

Про це інформує “Рідна Черкащина”.

Вибрати найкращі проекти можна в електронному вигляді за посиланням або в паперовому в 6 точках для голосування з 9:00 до 18:00:

– без вихідних: к. 100 приміщення Черкаської міської ради (вул.Б.Вишневецького, 36);

– вихідні понеділки 6 та 13 листопада: Центральна бібліотека ім.Л.Українки (вул.Хрещатик 200), бібліотека-філія №2 для дорослих (вул.Чорновола 142/а) та бібліотека-філія №7 для дорослих (вул.Пацаєва,20);

– вихідні суботи 4 та 11 листопада: Центральна міська бібліотека для дітей (бул. Шевченка, 390), бібліотека-філія №2 для дітей (вул.Сумгаїтська, 24/1).

Крім збільшення локацій для голосування, особливостями цього року буде оперативне введення паперових бланків в електронну систему безпосередньо на місцях голосування.

В електронному вигляді голосування відбувається за допомогою Bank ID. В паперовому вигляді потрібно голосувати особисто шляхом заповнення бланку в вищезазначених точках маючи із собою паспорт та документ, що підтверджує належність до м. Черкаси (реєстрація, довідка з роботи, тощо).

Проголосувати можна за чотири проекти одночасно.

Прочитайте ще:

Залиште коментар