Відзавтра на Черкащину завітає зима

Відзавтра на Черкащину завітає зима

Із середи погода у нашому регіоні ознаменується черговими проявами «метеорологічної» зими, тобто середньодобова температура повітря очікується нижче 0º. 22 листопада у Черкасах та східній частині області можливий мокрий сніг, в нічні та ранкові години на дорогах ожеледиця, на що звертаємо увагу водіїв та пішоходів, а також всіх служб, від яких залежить безпека руху.

Про це повідомляє Черкаський обласний гідрометцентр.
Причиною такої погоди є тил балканського циклону (з центром на сході України), куди північні вітри почали закачувати більш холодне повітря полярного походження і розрізнені снігові хмари. Нічні температури знизяться до -1 … -5 °, вдень 2-4º тепла.


До кінця тижня погодна ініціатива буде належати антициклону із південного заходу, завдяки чому ймовірність опадів очікується мінімальна, в хмарах з’являться прояснення, а вихолоджування приземної атмосфери посилиться. Так 23-24.11 під ранок морози посиляться до -3 … -8 °. Вдень температура повітря буде позитивною. Середньодобові температури повітря очікуються в межах 1-3º морозу, що на 2-4º нижче кліматичної норми на цей час.

Залиште коментар