Влада Черкас не дозволила звести одразу декілька кіосків на одній зупинці

Влада Черкас не дозволила звести одразу декілька кіосків на одній зупинці

Виконавчий комітет анулював паспорти прив’язки на чотири тимчасових споруди по вул. Пастерівській, 106 ФОП Балосі С.А. Про це інформують у черкаській міській раді.

Відповідний проект рішення, як додатковий, був винесений на засідання на проханням депутата міської ради Олексія Романова, який акцентував на численних порушеннях, які нині чинить підприємець, маючи намір встановити свої кіоски.

Зокрема, за словами депутата, той розібрав тротуарну плитку на єдиному наявному проході мешканців мікрорайону до зупинки громадського транспорту. А також – готує територію, аби облаштувати зазначені тимчасові кіоски на зеленій зоні.

Заступник міського голови Людмила Бордунос зауважила, що днями виїжджала на місце, й підтвердила озвучені на виконкомі факти. Більше того – відзначила, що на Пастерівській, 106 вже встановлено раніше кілька тимчасових споруд. А тепер до існуючих мають змонтувати ще чотири нові.

Людмила Іванівна наголосила, внаслідок цього – замість зеленої зони, яку можна було б облаштувати належним чином, висадивши дерева та встановивши елементи благоустрою, фактично у людей під вікнами буде «красуватись» цілий торгівельний ряд з кіосків.

Заступник міського голови Ігор Волошин звернув увагу на законності надання паспортів прив’язок на зазначені ТС. Приміром, не встановлення вказаних споруд протягом шести місяців з дати отримання документів, як того вимагають відповідні нормативні акти. А також – надання недостовірних відомостей під час підготовки паспортів прив’язок на ці кіоски.

У підсумку голосування члени виконкому доручили управлінню планування та архітектури департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради анулювати паспорти прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності ФОП Балосі С.А.

Залиште коментар