Влада залякує депутатів Київської облради через голосування за імпічмент Порошенка

Влада залякує депутатів Київської облради через голосування за імпічмент Порошенка

Київська обласна прокуратура вручила підозру депутату Київоблради Ярославу Добрянському.

Про це повідомляє офіційний сайт Київської обласної ради, пише ba.org.ua.

Як зазначається у повідомленні, вже не один місяць ходять чутки про наміри влади змінити керівництво облради, а прокуратура – це механізм формування більшості.

Такий метод керівники держави можуть застосовувати, щоб змусити депутатів голосувати за переформотування керівництва ради, яку зараз очолює представниця «Батьківщини» – Ганна Старикова.

Депутати Київської обласної ради не виключають, що причиною вручення підозри може бути і голосування за Звернення фракції «Батьківщина» до Верховної Ради України щодо деяких питань правового врегулювання процедури усунення з поста Президента України в порядку імпічменту. При розгляді цього питання 57 депутатів підтримали необхідність врегулювання процедури відкликання Президента країни.

Київська обаласна рада вважає, що сьогоднішня подія – це лише початок, що правоохоронці продовжать переслідувати депутатів.

«Це вже не перша спроба використати правоохоронні органи для залякування депутатів: всім відомі безпідставні обшуки СБУ в кабінеті голови обласної ради, божевільні ухвали на виїмку документів, які ми могли б надати при першому ж зверненні», – повідомляється на офіційному сайті Київоблради.

Зазначимо, що 13 липня «Батьківщини» у Київраді зареєструвала проект рішення щодо імпічменту президента.

На переконання депутатів фракції,  парламент має ухвалити новий Закон України «Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України», який дозволить врегулювати процедуру усунення Президента України з посади в порядку імпічменту.

«Імпічмент – єдиний спосіб притягнути Порошенка до відповідальності. Проте імпічмент не є обвинуваченням у кримінальному порушенні, він є особливим видом юридичної, а не політичної відповідальності», – вважає голова фракції «Батьківщина» в Київраді Володимир Бондаренко.

Нагадаємо, 1 серпня голова фракції «Батьківщина» Олександр Кеменяш запропонував на сесії Закарпатської обласної ради ухвалити звернення до депутатів Верховної Ради із закликом законодавчо врегулювати процедуру усунення з посади Президента України шляхом імпічменту.

«Закликаємо український парламент ухвалити новий Закон України «Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію й тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України» та внести необхідні зміни до Регламенту Верховної Ради», – зазначено в тексті звернення.

Прочитайте ще:

Залиште коментар