Владику Іоана нагородили «За мужність і героїзм»

Владику Іоана нагородили «За мужність і героїзм»

Митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан удостоєний нагрудним знаком «За мужність і героїзм». Відповідну нагороду від імені міського голови Черкас та міської ради йому під час проведення всеукраїнського військово-цивільного проекту «Холодноярська Проща» вручив заступник мера, депутат обласної ради Роман Буданцев.
«Від імені всієї територіальної громади Черкас дякую Вам за всі ті гарні справи, які Ви робите для України, – звернувся Роман Петрович до Владики. – Бажаю Вам міцного здоров’я та довгих років життя».
Митрополит Іоан, серед іншого, є головою Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату.
Знаком «За мужність і героїзм» його нагородили за «особисту участь у відстоюванні незалежності та територіальної цілісності України, організації 24-х ротацій із залучення понад тисячі військових священників до поїздок у зону проведення антитерористичної операції, що триває в Донецькій та Луганській областях, численних відвідинах воїнів АТО з метою надання їм духовно-моральної підтримки, становленні та зміцненні Української православної церкви Київського Патріархату, сприянні розвитку православних традицій поміж жителів міста, а також із нагоди відзначення Дня Українського Прапора та Дня Незалежності України».
Вітаємо Митрополита Черкаського та Чигиринського Іоана від імені всієї територіальної громади Черкас з цією нагородою та бажаємо миру, довгих літ життя й Божого благословення.
Для довідки:
Військово-цивільне паломництво «Холодноярська Проща» проходить на Чигиринщині з 24 по 27 серпня 2017 року.
Проект, приурочений до свята Хрещення Руси-України, звершується під гаслом «Україна: одне Хрещення – єдина Церква».
Уперше «Холодноярська Проща» відбулась у 2015 році за участі Святійшого Філарета. Тоді було освячено храм Багатостраждального Петра Калнишевського на хуторі Буда. Це стало початком традиції, котру буде продовжено в 2017 році.

Прочитайте ще:

Залиште коментар