Власники авто на іноземних номерах хочуть перекрити в’їзд до Черкас

Власники авто на іноземних номерах хочуть перекрити в’їзд до Черкас

У Черкасах протестують власники так званих «євроблях». Із сотню автомобілів вишикувалися на Соборній площі. Протестувальники тримають прапори і плакати. Тут вони стоятимуть з 9 до 11 години, а потім зберуться у колону і попрямують у село Благодатне за дамбою, де будуть розташовуватися і проводити акцію на пішохідному переході – обмежувати рух транспорту.

Ця акція буде проводитися по всій Україні, усього буде 48 локацій. Про це розповідають учасники протесту.

– 13 липня Верховною Радою був прийнятий законопроект щодо доступного розмитнення автотранспорту. Протягом двох тижнів ГО «Автоєвросила» подала зміни та доповнення до цього закону, усього 147 доповнень. У жовтні Верховна Рада врахувала лише одну зміну, яка була подана комітетом Ніни Южаніної. Більшість правок від народу були проігноровані. І в другому читанні Верховна Рада прийняла цей закон за основу. Ми виступаємо проти цього. Ми хочемо, щоб всі українці мали можливість доступного розмитнення автомобілів. Ми вимагаємо зараз від Президента накласти вето на цей закон. На даний час народний депутат Юрій Дерев’янко заблокував його у Верховній Раді – за порушення регламенту голосування. Сьогодні 20 листопада Верховна Рада повинна розглянути цю заяву, і, або проголосувати за її відхилення, або прийняти її і відправити закон на доопрацювання, – розповів учасник акції Богдан Коломієць.

Паралельно акція буде проходити під кабміном і Верховною Радою. Учасники черкаського протесту будуть спостерігати за голосуванням у Верховній Раді. Якщо народні депутати не підтримають їхніх вимог, то акція протесту буде безстроковою.

Прочитайте ще:

Залиште коментар