Внаслідок конфлікту школярів на Уманщині хлопчина потрапив до лікарні

Внаслідок конфлікту школярів на Уманщині хлопчина потрапив до лікарні

Про спричинення тяжких тілесних ушкоджень сину повідомив його батько. Як з’ясували правоохоронці в результаті бійки 15-річний вихованець місцевої школи госпіталізований до лікарні. За фактом побиття відкрито кримінальне провадження.

До Уманського відділу поліції надійшов телефонний дзвінок від місцевогожителя. Чоловік повідомив, що його 15-річному синові спричинено тілесніушкодження, в результаті яких дитина потрапила до лікарні.

Як з’ясували правоохоронці, між учнями виник словесний конфлікт. По закінченню навчального процесу учні розійшлися по домівках. У той час, як один із учасників конфлікту повертався зі школи додому, інший наздогнавйого для з’ясування відносин. Суперечка переросла у бійку, в результаті якоїпотерпілий отримав тілесні ушкодження у вигляді закритої травми живота та розриву селезінки.

За вказаним фактом слідчим відділом відкрито кримінальне провадженняпередбачене частиною 1 статті 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження)Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до восьми роківпозбавлення волі. Потерпілого госпіталізовано до місцевої лікарні. Усіхучасників та очевидців події встановлено. Триває досудове розслідування.

 

Сектор комунікації в Черкаській області

Прочитайте ще:

Залиште коментар