ВО «Батьківщина» категорично проти того, щоб мільйонні борги приватної фірми вішали на шию смілянам

ВО «Батьківщина» категорично проти того, щоб мільйонні борги приватної фірми вішали на шию смілянам

22 листопада відбулася позачергова сесія Смілянської міської ради. Під шаленим тиском обласної влади та силовиків мінімальною кількістю голосів депутати ухвалили ганебне рішення. Смілянська міська рада взяла на місто боргові зобов’язання приватного теплопостачальника ТОВ “Смілаенергоінвест”, а це – майже 86 млн.грн.

– ВО «Батьківщина» виступає категорично проти того, щоб борги приватної фірми вішали на шию смілянам. Прикро констатувати, що ухвалити це антинародне рішення допоміг один голос нашого партійця – Анатолія Стригуна. Запевняю – це його особиста позиція, яка іде у розріз із позицією партії із цього питання. За це Анатолій Стригун вже найближчим часом буде виключений із фракції і з партії ВО «Батьківщина». А мера Сміли Олексія Цибка закликаю накласти вето на це скандальне рішення міської ради, – прокоментував керівник Черкаського обласного виборчого штабу ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін.

Також він зазначив, що депутат Володимир Примак, який проголосував за рішення «Про укладення договору на газопостачання з НАК “Нафтогаз України”, яким фактично місто брало на себе боргові зобов’язання попереднього теплопостачальника, був виключений з фракції ВО «Батьківщина» ще у лютому 2018 року.

Залиште коментар