Вода у кожному третьому колодязі Черкащини не відповідає санітарним вимогам

Вода у кожному третьому колодязі Черкащини не відповідає санітарним вимогам

Відповідно до Плану моніторингових досліджень на 2018 рік, погодженого облдержадміністрацією 31.01.2018р., ДУ “Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” за 8 міс. 2018 року із джерел та мереж централізованого водопостачання досліджено 1340 проб питної води за санітарно-хімічними та 1708 проб – за мікробіологічними показниками. Гігієнічним вимогам не відповідало 61 (4,6%) та 50 (2,9%) проб відповідно. Про це повідомляє umannews.in.ua.

Із джерел нецентралізованого водопостачання (приватні та громадські свердловини і колодязі) досліджено 1172 проби питної води за санітарно-хімічними показниками та 508 проб – за мікробіологічними.

Гігієнічним вимогам за санітарно-хімічними показниками не відповідало 419 (35,8%) проб та 115 (22,6%) – за мікробіологічними.
Результати моніторингу якості питної води висвітлюються на офіційному сайті ДУ “Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” та в засобах масової інформації, направляються в обласну, районні адміністрації та міськвиконкоми для відповідного реагування.

Лабораторний центр продовжує моніторинг якості питної води.

Залиште коментар