Водохреща 2018: де можна скупатися в ополонці в Черкасах?

Водохреща 2018: де можна скупатися в ополонці в Черкасах?

Під час святкування Хрещення Господнього на Черкащині визначені 59 офіційні місця для купання. На цьому наголосив під час оперативної наради начальник управління ДСНС України у Черкаській області Віктор Гвоздь. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Він також підкреслив, що співробітники управління та пожежно-рятувальних частин в регіонах починаючи з ранку 18 січня будуть переведені на посилене патрулювання місць масового перебування людей на водних об’єктах. У визначених згідно рішення комісій техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій місцях, також будуть розгорнуті спеціальні аварійно-рятувальні пости.

Загалом, за словами Віктора Гвоздя, під час свята у заходах спрямованих на забезпечення безпеки громадян які прийдуть на водойми будуть задіяні 179 рятувальників та 25 одиниць техніки. Вперше у активній взаємодії із рятувальниками коло йорданей від місцевих органів влади будуть чергувати і 80 волонтерів та добровольців. Крім співробітників ДСНС та добровольців коло водойм будуть чергувати і 80 рятувальників обласної комунальної рятувальної служби, також будуть залучені 6 одиниць техніки. Для обігріву населення буде встановлено 8 наметів.

В обласному центрі очистити себе від гріхів та зануритися в студену освячену воду можна буде можна буде у чотирьох місцях:
1. пляж «Митницький» (перехрестя вул. С.Смірнова – вул. Г.Дніпра);
2. пляж «Рів‘єра» – будуть встановлені намети;
3. пляж «Річковий порт» (вул. Козацька, район Фітнес-клубу «Спорт-лайф»);
4. Берег в районі спортивно-розважального комплексу «Бочка»

За попередніми даними, в ополонки на території області планують зануриться близько 25 тисяч осіб.

Управляння ДСНС рекомендує усім хто планує при здійсненні святкових обрядів зануритися у холодну воду дотримуватися нескладних правил:
– перед зануренням в ополонку розігріти тіло;
– краще занурюватися по шию, не замочивши голову, щоб уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку;
– аби уникнути загального переохолодження організму, час перебування в ополонці обмежити 1 хвилиною, а пірнати не більше трьох разів.

За інформацією управління ДСНС України у Черкаській області

Прочитайте ще:

Залиште коментар