Володимир Радько відсвяткував свій 50-річний ювілей

Володимир Радько відсвяткував свій 50-річний ювілей

Володимира Радька друзі називають «непересічною людиною» і навіть героєм. Бард, поет, музикант, телевізійник, педагог – за своє життя він приміряв на себе чимало ролей, і в кожній досягав успіху. А коли йому виповнилося 50, влаштував свято не лише для себе, а для всіх своїх друзів і шанувальників таланту. 27 листопада на сцені Будинку культури ім. І. Кулика відбувся його перший сольний творчий вечір.

Розповідає кореспондент “ПроГоловне

Серед тих, хто прийшов його привітати (а зал був досить заповнений) – колеги з усіх його численних місць роботи: з телебачення, з Палацу молоді, з театральних колективів. Всюди його цінували за невичерпну енергію і професійність, за готовність допомагати, за прагнення до досконалості, а головне, звісно – за талановитість.

Щирість своїх пісень він й цього разу дарував глядачам щедро і невимушено. Зрештою, такою була вся обстановка в залі, та інакше й бути не могло, бо зібралися там справжні друзі, ще й талановиті люди. Разом з ювіляром співали й жартували, читали присвячені йому вірші і насолоджувались музикою і піснями.

Залиште коментар