Волога для озимини добре, але робити прогнози аграрії не поспішають

Волога для озимини добре, але робити прогнози аграрії не поспішають

Для вдалого урожаю на полях Черкащини нині вологи вистачає. Проте нині погода наскільки непередбачувана, що аграріям важко щось прогнозувати.

Про це пише «Економіка Сьогодення».

Про стан озимини повідомив голова Асоціації фермерів та землевласників Черкаської області, віце-президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Віктор Гончаренко.

 «Робити прогнози ще зарано. Місцями (правий берег) і Чорнобаївський р-н озимина вільна від льоду. А ось озимина у Золотоніському, Канівському та Драбівському районах знаходиться під льодом і поки під загрозою. Волога поки що є в достатній кількості, але ж формує врожай волога травня–липня, а також температурний режим. Попередні морози на посіви не вплинули, бо рослини були вкриті снігом. Волога завжди сприяє росту і розвитку рослин, але сьогодні робити прогнози на врожай досить рано», – зізнається пан Віктор.

А ось від садівників доводиться чути скарги, повідомив Віктор Гончаренко. Адже урожай фруктових дерев на Черкащині під загрозою, оскільки взимку під час потепління почали набухати бруньки, дерева рано «проснулись».

Прочитайте ще:

Залиште коментар