Волонтери відправили на Схід тонну гуманітарної допомоги

Волонтери відправили на Схід тонну гуманітарної допомоги

27-29 лютого 2020 року черкаські волонтери здійснили черговий волонтерський рейс на східний фронт. Відвідали бійців з 10 Гірсько- Штурмової Бригади, 28 ОМБр імені Лицарів Зимового Походу та 131 розвідувальний батальйон. Про це повідомив у фейсбук волонтер Павло Собко.

“В умовах аномальної зими на фронті активізувався ворог. Регулярні обстріли, спроби штурму наших позицій, рейди російських диверсантів не дають розслабитись нашим бійцям, які продовжують утримувати позиції регулярно забезпечуюи українську землю Донбасу органічними добривами 200-их росіян та сєпаратістів.

В таких умовах гостро відчувається необхідність відчути підтримку тилу, родичів, друзів. Це завжди забезпечують наші волонтери, які невтомно, з тижня в тиждень, з місяця в місяць ось вже довгих шість років везуть на фронт бійцям необхідну допомогу.

Цього разу наші розвідники отримали квадрокоптер, що полегшить спостереження за пересуваннями супротивника, виявлення його опорних точок та секретів. Бійці інших підрозділів для облашутвання свої позицій отримали спорядження і будматеріали: маскувальні сітки, теплий одяг, мінвату,фольгу, цвяхи. На фоні сирої і теплої погоди, яка є стимулюючим фактором для різних захворювань підмогою бійцям стали ліки, які не завжди є можливість дістати або вчасно отримати: кровоспинні, обезболюючі, противірусні. Звісно, не обішлось без домашньої випічки, консервацій, солодощів.
Загалом, на передову завезли близько тонни гуманітарної допомоги, подолавши за два дні понад 1500 км. І ні, вони не втомились. Бо поки триває війна, фронт завжди потребуватиме допомоги”, – зазначає Павло Собко.

До гуманітарного вантажу додали і смаколики від ТМ “Смаковинка”.

“Дякуємо волонтерам, що вони не втомлюються допомагати нашим бійцям. Дякуємо, що долучають нас та усіх бажаючих допомагати та підтримувати хлопців на фронті”, – зазначають представники ТМ “Смаковинка”.

Залиште коментар