Воротник: Порошенко вимагав від силовиків відкрити кримінальні справи проти  Бондаренка та “підключити братву”

Воротник: Порошенко вимагав від силовиків відкрити кримінальні справи проти  Бондаренка та “підключити братву”

“Один з тих, хто минулої п’ятниці обідав з Президентом Порошенко в черкаському отелі “Дніпро” не витримав і проговорився про зміст розмов, що відбувалися у вузькому колі запрошених осіб — Олександра Вельбівця, Сергія Овчаренка (прокурора області), Валерія Лютого (начальника обласного управління МВС ) та деяких інших”, – про це у себе на сторінці пише керівник черкаського телеканалу “Антена” Валерій Воротник.

– “Основний мотив розмови – що робити з Бондаренком (черкаський міський голова) – або ментів для тиску кримінальними справами підключати, або братву”…
На останню пропозицію Валерій Лютий нібито відповів категорично, “що з бандвою без нього”…

Серед “інших”, за інформацією “Проголовне”, отриманою з достовірних джерел, на зустрічі був присутній і голова УСБУ в Черкаській області Олег Бойко.

Воротник також повідомив, “що розмова тривала трохи довше запланованого, і до того ж, в теплій невимушеній обстановці. Але її наслідки (негативні для гаранта) помітили мешканці Золотоноші за дивною жестикуляцією, інтонацією і мімікою Петра Олексійовича під час виступу перед активом міста”.

Можете побачити це у 8-хвилинному відео  “Антени”.

Раніше ми повідомляли, що Порошенко публічно заявив, що треба розглянути питання перевиборів мера Черкас.

На таку гучну заяву Порошенка міський голова Черкас Анатолій Бондаренко відповів на власній сторінці у “Фейсбук”.

“І це говорить Президент України, депутатська фракція від політичної сили якого в Черкаській міській раді не ходить на сесію у повному складі і саботує прийняття міського бюджету на 2019 рік.
Шановний Петро Порошенко! Довожу до вашого відома, що я неодноразово публічно пропонував депутатам скласти мандати і разом зі мною піти на перевибори. Моя пропозиція в силі. Повторюю це перед громадою.

Залиште коментар