Вперше за 20 років «Черкасиводоканал» поповнили новою технікою

Вперше за 20 років «Черкасиводоканал» поповнили новою технікою

Автопарк комунального підприємства поповнився п’ятьма сучасними спеціалізованими автомобілями. Їх вперше за останні двадцять років придбали за кошти міського бюджету. Нову техніку днями оглянув міський голова Анатолій Бондаренко разом зі своїм першим заступником Станіславом Овчаренком та директором КП «Черкасиводоканалу» Сергієм Овчаренком.

Зокрема, для роботи підприємства закупили мулосос, автоцистерну, пасажирський автобус та ще два автомобілі для аварійно-відновлювальних робіт. Загальна вартість техніки склала 7 млн грн. Вона призначена для відкачування стоків, доставки питної води в різні райони міста, перевезень працівників підприємства та оперативного реагування бригад на аварійні ситуації.

Анатолій Бондаренко відзначив, що «Черкасиводоканал» визнано одним із кращих комунальних підприємств в Україні. Міська влада, наголошує він, планує й надалі фінансово підтримувати його та оснащувати сучасною технікою.

Однією з найболючіших проблем на міських мережах є крадіжки люків. Нова техніка, за словами водоканалівців, дозволить швидко реагувати на подібні випадки, а відтак – допоможе унеможливити травмування черкащан. Зокрема, один із автомобілів укомплектували кришками для накриття оглядових колодязів.

У 2018-ому році для підприємства планують придбати ще декілька легкових автомобілів і спецтехніку з до комплектацією.

Після огляду автотранспорту міський голова привітав працівників КП «Черкасиводоканал» з новорічно-різдвяними святами та вручив сертифікат на суму 4,5 млн. грн. для фінансової підтримки підприємства.

 

Залиште коментар