Впродовж доби на Черкащині виникло 3 пожежі через спалювання трави

Впродовж доби на Черкащині виникло 3 пожежі через спалювання трави

Упродовж доби, 4 липня, внаслідок спалювання сухої рослинності, та необережного поводження з вогнем, виникло 3 пожежі, з яких 2 зареєстровано у житловому секторі. Вогнем знищено 3 споруди господарського призначення. Про це повідомляє Черкаський Міськрайонний Відділ.

Перше повідомлення про пожежу в селі Хацьки надійшло до «Служби порятунку» о 14:10. Вогнем на цій пожежі було охоплено 2 споруди. Пожежу вдалося повністю ліквідувати о 16:22 годині.

Вже о 16:50 вогнеборці 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини та місцевої пожежної команди з села Леськи вирушили на ліквідацію загоряння господарчої будівлі, що сталася у селі Свідівок Черкаського району. Під час гасіння надзвичайники не допустили розповсюдження вогню на поруч розташовані житлові споруди. Причиною виникнення пожежі послужило розповсюдження вогню по сухій траві внаслідок неконтрольованого спалювання сухої трави на сусідніх земельних ділянках.

Цього ж дня вже о 17:00 годині до рятувальників за номером «101» надійшло наступне повідомлення про пожежу сухої рослинності на відкритій території, яка сталася на вулиці Віталія Вергая у місті Черкаси. На ліквідацію загорання залучалися рятувальні сили 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини з обласного центру.

Залиште коментар