Врятували собаку, який впав у яму (відео)

Врятували собаку, який впав у яму (відео)

19 березня о 9-й годині ранку до Служби порятунку міста Звенигородка надійшло повідомлення про собаку, який впав до відкритої ями, що на околиці міста, та не може самостійно вилізти. Про це повідомляють у Черкаському обласному управлінні ДСНС.

За словами волонтерки, яка почула гучне жалісне собаче скавчання, бродячий пес, ймовірно потрапив до пастки ще дві доби тому. Самотужки звільнити перелякану тварину волонтерці не вдалося, тому жінка звернулася за допомогою до рятувальної служби.
Рятувальники чергового караулу 6-ї державної пожежно-рятувальної частини, які оперативно прибули на місце події, спустившись по трьохколінній драбині до ями, підняли на поверхню наляканого собаку.

На щастя, під час падіння чотирилапий не травмувався, тому одразу після звільнення швидко втік з місця пригоди.

У Звенигородці надзвичайники врятували собаку

19 березня о 9-й годині ранку до Служби порятунку міста Звенигородка надійшло повідомлення про собаку, який впав до відкритої ями, що на околиці міста, та не може самостійно вилізти.За словами волонтерки, яка почула гучне жалісне собаче скавчання, бродячий пес, ймовірно потрапив до пастки ще дві доби тому. Самотужки звільнити перелякану тварину волонтерці не вдалося, тому жінка звернулася за допомогою до рятувальної служби.Рятувальники чергового караулу 6-ї державної пожежно-рятувальної частини, які оперативно прибули на місце події, спустившись по трьохколінній драбині до ями, підняли на поверхню наляканого собаку.На щастя під час падіння чотирилапий не травмувався, тому одразу після звільнення швидко втік з місця пригоди.

Опубліковано Управління Державної служби України з НС у Черкаській області Вівторок, 19 березня 2019 р.

Залиште коментар