Всеукраїнський боксерський турнір стартував у Черкасах (фото)

Всеукраїнський боксерський турнір стартував у Черкасах (фото)

 

Черкаси приймають всеукраїнський боксерський турнір імені Богдана Хмельницького серед чоловіків. Упродовж п’яти днів свої сили на ринзі випробовуватимуть близько ста спортсменів із різних міст нашої держави. За підсумками змагань призери та переможці можуть отримати розряди кандидатів у майстри спорту України та майстрів спорту України. Про це інформують на сайті Черкаської міської ради.
На офіційне відкриття турніру, яке відбулося 28 лютого, завітали представники міської та обласної влади, а ще – виконавчий директор Федерації боксу України Донатас Піскун та кращий боксер світу незалежно від вагових категорій у 2017 році Олександр Хижняк. Мер Черкас Анатолій Бондаренко,вітаючи учасників змагань, подякував організаторам та зауважив, що цей турнір для нашого міста став традиційним. Цього року його проводять вдруге.
«Такі турніри популяризують спорт, зокрема й бокс, серед молоді. Я гордий за всіх учасників змагань, – сказав він. – Бажаю кожному з них чесної боротьби та впевнених перемог!».
Турнір імені Богдана Хмельницького проходить на території спортивного комплексу обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву, що на вулиці Пастерівській, 102. Він триватиме до 4 березня. Тоді на ринзі й визначать кращих із кращих.
На думку заступника міського голови Юрія Ботнара, такі змагання в обласному центрі це «ще один крок до перетворення Черкащини на край боксерів».
Натомість один із ініціаторів турніру депутат міської ради, президент Федерації боксу області Сергій Тищенко поділився мрією виховати на Черкащині олімпійського чемпіона. Переконаний: у місцевих спортсменів такий потенціал є.
«Черкащина – серце українського боксу, – підкреслив він. – Загалом же для спортсменів важлива участь у подібних змаганнях. Це не просто товариська зустріч на ринзі, це майстерський турнір. Для всіх учасників – це ще один етап у їхній спортивній кар’єрі. Сьогодні ми запросили кращого боксера світу Олександра Хижняка, думаю, це додатково мотивуватиме спортсменів, аби вони показували всю свою майстерність у ринзі. Є з кого брати приклад та наслідувати».
Під час відкриття турнірну черкаський боксер Юрій Майдаков та Євген Мазур із Золотоноші отримали посвідчення майстрів спорту України.

Прочитайте ще:

Залиште коментар