Вставляє голову, куди не треба: оригінальні селфі драбів’янина підкорюють мережу

Вставляє голову, куди не треба: оригінальні селфі драбів’янина підкорюють мережу

У яблука, соняхи, картоплю, помідори та макарони. Куди тільки не вставляє голову 16-річний Артем Матюшенко, аби зробити оригінальну світлину. Користувачі Інстаграму його знають як АРТЕМКа з КОЛХО’ZA. В реальному житті це одинадцятикласник із села Шрамківка Драбівського району.

Про це інформує “Громадське: Чекраси”.

«Відварив макарони і виклав їх на форму. А тут якраз мама прийшла додому з робити, принесла сосисок. Я побачив їх, наколов на виделку і додав до макаронів. Вийшло набагато ефектніше, ніж задумував. Ця фотографія стала найпопулярнішою в Інстаграмі. Її побачили понад 40 тисяч людей», – говорить Артем.

Фотографує хлопець уже близько двох років. До цього він мав різні захоплення. Перші знімки робив на звичайну «мильничку». Світлини почав викладати в Інстаграм, аби отримати зворотній зв’язок. Каже, здебільшого отримує позитивні відгуки.

«Мені подобається фотографувати. Показую свої роботи в Інстаграмі, щоб люди покритикували, аби я міг потім себе удосконалити. Так поступово через «сарафанне радіо» у мене почали замовяти фотосесії. У селі з’явилися клієнти – почав заробляти», – розповідає черкащанин.

Зараз Артем знімає на Canon. До нього має два об’єктиви. Вживаний фотоапарат йому обійшовся десь у 3,5 тисячі гривень.

«Таку камеру може дозволити собі кожен. Мій меседж такий: я – звичайний хлопчина із села і в мене найпростіша камера, але ось що я нею виробляю», – каже черкащанин.

Для того щоб отримати знімок із серії #голова_в_чомусь, Артем виготовив спеціальну форму із пінопласту. У неї він і накладає завчасно приготований реквізит. Каже: саме на підготовку витрачає найбільше часу.

«Найважче було із порізаною картоплею. Я власноруч її почистив і довго ще потім нарізав соломкою. А потім цю картоплю зварили свиням. Її можна було б і не різати. Інколи батьки дивуються з того, що я роблю. Мама була в шоці від тієї кількості картоплі, яку я начистив. Вона говорила, що якби не для фотографії, то я б у житті ніколи не взявся за таку роботу», – говорить хлопець.

Артем фотографує на вулиці, оскільки камера у приміщенні знімає гірше, ніж при денному освітленні. Тож влітку, зізнається хлопець, робити такі світлини значно простіше.

«Зараз тепло – можеш лягти на травичці. А зимою я клав дерев’яну дощечку на сніг, а на неї – мішки. Після такої фотосесії у 15 градусний мороз ще довго відходив – була температура. Такі побічні ефекти моїх зйомок», – каже Артем.

Образ героя світлин #голова_в_чомусь таки зазнає змін. Цього тижня хлопцю зняли брекети. Артем каже: вони додавали родзинку. Тепер доведеться вигадувати нову фішку.

Залиште коментар