Вулиці Піонерська та Якова Жаха у Каневі об’єднають та переіменують у Канівську

Вулиці Піонерська та Якова Жаха у Каневі об’єднають та переіменують у Канівську

У Каневі з’явилася вулиця – Канівська. Відповідне рішення ухвалили депутати в ході засідання сесії Канівської міської ради 30 листопада, інформує сайт міськради.

Нагадаємо, 4 листопада ц.р., в залі засідань будинку рад відбулися громадські слухання з приводу перейменування вулиці Піонерської.

Голова організаційного комітету щодо перейменування та впорядкування назв вулиць, провулків, майданів та скверів у м.Канів, заступник міського голови Наталія Матінова ознайомила присутніх, що відповідно до закону про декомунізацію та переліку Інституту національної пам’яті вулиця Піонерська підлягає перейменуванню. Оргкомітет запропонував перейменувати Піонерську на вулицю Якова Шаха (Яків Шах – український гетьман, який вніс свій вклад в розвиток козацтва), оскільки частина цієї вулиці вже носить таку назву, але було допущено помилку і записано не Шаха, а Жаха. Відтак, одним рішенням було б виправлено і цю помилку.

Утім, більшість жителів вулиці Піонерської, присутні на слуханнях, виступила категорично проти цієї назви, тому їм було рекомендовано самим обрати майбутню назву своїй вулиці. Відтак, представники обох вулиць звернулися до виконавчого комітету з проханням об’єднати їхні вулиці і перейменувати на вулицю Канівську.

Розглянувши питання, депутати ініціативу жителів вулиць Якова Жаха і Піонерської підтримали.

До слова, минулого року в Каневі було успішно перейменовано 16 вулиць і провулків.

Прочитайте ще:

Залиште коментар