Вибори до черкаських ОТГ: “Батьківщина” – лідер перегонів

Вибори до черкаських ОТГ: “Батьківщина” – лідер перегонів

За попереднім підрахунком голосів, кандидати в депутати до об”єднаних територіальних громад Черкащини отримали 38% голосів виборців серед учасників перегонів за партійною приналежністю. Про це повідомляють в обласному виборчому штабі ВО “Батьківщина”.

На даний час до рад пройшло 108 депутатів від “Батьківщини”.

Найвищі результати в ОТГ Кам”янського, Смілянського, Лисянського, Уманського, Черкаського районів.

На виборах голів об’єднаних територіальних громад на Черкащині від «Батьківщини» обрано трьох голів.

Так, у Лисянській ОТГ на посаду голови переміг кандидат від “Батьківщини” Юрій Корнієнко, обійшовши провладного кандидата В”ячеслава Бабенка.

У Червонослобідській ОТГ на посаду голови від «Батьківщини» перемогла Юлія Дубовик, у Михайлівській – Андрій Донець.

Керівник Черкаського обласного виборчого штабу Юрій Тренкін переконаний, що результати були б ще вищими, аби на виборах не порушувалося виборче законодавство.

“Спостерігачі від “Батьківщини” постійно повідомляли про застосування адміністративного тиску, фальсифікації на виборчих дільницях. У Чигирині, на дільниці, що розташована у Чигиринській загальноосвітній школі №2 (дільниця №710759) досі не має результатів голосування”, – повідомив Юрій Тренкін.

Юрій Тренкін наголосив, що високого результату вдалося досягти завдяки роботі потужної професійної команди.

«Наші партійці – це люди, які мають високий рівень довіри серед населення, професіонали, які без будь-якого адмінресурсу та підкупів обрані мешканцями новостворених громад”, – сказав він.

Залиште коментар