Виконком Черкаської ради ухвалив рішення щодо здійснення публічних закупівель

Виконком Черкаської ради ухвалив рішення щодо здійснення публічних закупівель

Як розповіла директор департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод, відповідним документом передбачено проведення зазначених торгів безпосередньо замовниками товарів, робіт чи послуг. А саме: департаментами Черкаської міської ради, які є розпорядниками бюджетних коштів, а також комунальними підприємствами. 
Про це інформує прес-служба Черкаської міської ради.
Це передбачено Законом України «Про публічні закупівлі», а також на виконання листів Державної казначейської служби України у м. Черкаси та  Міністерства економічного розвитку і торгівлі України щодо відсутності правових підстав для прийняття органами місцевого самоврядування рішення стосовно створення централізованих закупівельних організацій.
–  На підставі вказаних документів міський  голова Анатолій Бондаренко доручив привести у відповідність до встановлених норм законодавства здійснення процедур закупівель за кошти міського бюджету Черкас, що й було зроблено. Це рішення набирає чинності з моменту його прийняття, – пояснила Ірина Іванівна.
Під час обговорення цього проекту на виконкомі Анатолій Бондаренко обурився, що досі це питання не вирішено у департаментах Черкаської міської ради.
– У департаменті охорони здоров’я та медичних послуг, департаменті  освіти та гуманітарної політики, департаменті архітектури та містобудування вже давно створені тендерні комітети і успішно діють. А от у департаменті житлово-комунального комплексу така робота досі не проведена, – акцентував міський голова.
За його словами, відповідні заходи потрібно негайно здійснити, як того вимагає законодавство, та, відповідно до  ухваленого сьогодні рішення виконкому.

Залиште коментар