Виконком достроково припинив деякі договори про надання послуги з управління багатоквартирним будинком з управителем (ПЕРЕЛІК)

Виконком достроково припинив деякі договори про надання послуги з управління багатоквартирним будинком з управителем (ПЕРЕЛІК)

Черкаський міськвиконком достроково припинив деякі договори про надання послуги з управління багатоквартирним будинком з управителем. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні 27 грудня.

Як пояснив заступник директора департаменту управління справами та юридичного забезпечення Олександр Мазур, доповідаючи з даного питання, для вирішення проблеми з тим, що «Нова якість» не припиняє надання послуг новоствореним ОСББ усупереч будь-яких строків, було запропоноване таке рішення.

«Ми ідем шляхом розірвання угод з управителем виключно по тим будинкам, де створене ОСББ, і направляємо їм цю угоду. Тобто місто у даному випадку дає додатковий поштовх для «Нової якості», щоб вони виконали свої умови по договору і дали можливість новоствореним ОСББ самообслуговуватись», – зазначив Олександр Мазур.

«Як і обіцяв сьогодні під час зустрічі з головами ОСББ, що перші конкретні кроки буде здійснено найближчим часом, повідомляю, що цього ж дня під час виконкому уже розірвано 12 договорів з управлінською компанією. Це бажання і право мешканців – самостійно і добровільно обирати надавача послуг. Зі свого боку запевняю, що міська влада й надалі захищатиме насамперед інтереси мешканців будинків», – підкреслив міський голова Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар