Виставку альтернативних ялинок в УДПУ відвідали гості з Китаю

Виставку альтернативних ялинок в УДПУ відвідали гості з Китаю

У рамках Всеукраїнської екологічної акції «Не рубай ялинку» на базі науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта» природничо-географічного факультету УДПУ з ініціативи професора Світлани Совгіри, доцента Ганни Гончаренко, старшого викладача Наталії Душечкіної відбулася сьома традиційна виставка альтернативних ялинок.

Про це повідомив прес-центр УДПУ.

Виставка є promo-акцією, котра має сприяти заміні живих хвойних дерев на альтернативні новорічні композиції, розвиток креативної ініціативи та альтернативного мистецтва в університеті.

Автори представлених на виставці робіт – студенти природничо-географічного факультету та НН інституту економіки та бізнес-освіти вразили різноманітністю технік та креативністю ідей у створені новорічних ялинок.

Альтернативні ялинки створені з вторинних матеріалів (клею, тканини, ниток, пластику, відходів паперу, харчових продуктів тощо).

Серед перших відвідувачів – ректор університету Олександр Безлюдний, перший проректор Андрій Гедзик, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Владилена Сокириська, проректор з науково педагогічної роботи Наталія Ревнюк, помічники ректора Світлана Цимбал-Слатвінська, Дмитро Балдинюк, головний бухгалтер Олена Арєп’єва, декан ПГФ Валерій Миколайко, колектив Центру культури і дозвілля університету «Гаудеамус». Голова профкому університету Валентин Хитрук приготував під ялинку подарунок.

У цьому році виставку відвідали іноземні гості, зокрема, китайська делегація представників освіти. Вони ознайомились із творчістю студентів разом із членами спеціалізованої вченої ради (доценти та професори різних регіонів України) на чолі із Олександром Коберником, про що свідчать записи у книзі відгуків. Виставку відвідали також студенти із Туркменістану. Вона зацікавила також викладачів, студентів, вчителів, учнів та дітей Умані, Уманського та інших районів Черкаської області.

Загалом, велика кількість відвідувачів виставки засвідчує цікавість до зміни звичних образів та атрибутів новорічного свята, до альтернативного мистецтва в Україні.

Після закінчення виставки частина ялинкових виробів буде передано вихованцям Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Пролісок».

Залиште коментар