Витрати за обслуговування побудинкових лічильників оплачуватимемо окремо

Витрати за обслуговування побудинкових лічильників оплачуватимемо окремо

Сьогодні виконавчий комітет підтримав проект рішення «Про встановлення розміру внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії та постачання гарячої води власникам (співвласникам) будівель, які приєднані до інженерних мереж КПТМ «Черкаситеплокомуненерго», повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

Як пояснив керівник цього підприємства Павло Карась, відповідний документ було винесено на розгляд виконкому, відповідно до вимог чинного законодавства у сфері теплоенергетики.

– Раніше витрати за обслуговування приладів комерційного обліку за тепло були включені в загальний тариф. Нині таке відшкодування за роботи зі встановлення, ремонту та заміни вузлів обліку, що здійснює теплопостачальна організація, зобов’язані здійснити власники (співвласники) будівель, шляхом сплати внесків. Згідно з нормативами, перевірка лічильників здійснюється один раз на чотири роки. А розрахунок – один раз в квартал, – пояснив Павло Миколайович.

А також розповів, що наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №129 затверджена Методика визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання, в якій зазначено, що розміри внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку в розрізі будівель встановлюються виконавчими органами місцевих рад.

Внесками за встановлення, обслуговування та заміну вузлів обліку є регулярні платежі, визначені окремо для кожної будівлі, що враховують витрати на обслуговування вузлів комерційного обліку за кожною комунальною послугою та витрати операторів зовнішніх інженерних мереж, пов’язані із встановленням, обслуговуванням або заміною вузлів комерційного обліку (за наявності).

КПТМ «Черкаситеплокомуненерго” підготував розрахунок розміру внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку на частину будівель м.Черкаси, по яким розраховані вартості робіт. Розмір внесків за обслуговування вузла(ів) комерційного обліку визначено окремо для кожної будівлі, виходячи з планованих витрат, зокрема витрат на огляд, опломбування/розпломбування, періодичну повірку (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж), ремонт засобів вимірювальної техніки, які є складовою частиною вузла обліку, забезпечення дистанційного передання результатів вимірювання (за наявності), ремонт та заміну допоміжних засобів вузла обліку.

Метою даного рішення є встановлення розміру внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії та постачання гарячої води власникам (співвласникам) будівель, які приєднані до інженерних мереж КПТМ «Черкаситеплокомуненерго».

Ознайомитись із розмірами внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії та постачання гарячої води власникам(співвласникам) будівель, які приєднані до інженерних мереж КПТМ «Черкаситеплокомунерго» можна ТУТ.

Залиште коментар