Як черкаські ліси боронять від пожеж?

Як черкаські ліси боронять від пожеж?

Для охорони лісів від пожеж в держлісгоспах області задіяно 26 лісових пожежних станцій (ЛПС), 32 пожежні автомобілі, пожежний трактор на базі Т-150, 50 тракторів з плугами, 35 мотопомп та інша техніка й інвентар.

Також за безпекою в лісах слідкуватимуть 15 відеокамер спостереження. В управлінні вже провели планові протипожежні заходи. Про це на нараді в обласній адміністрації повідомив начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко.

Зважаючи на підвищення температури повітря, в управлінні та в держлісгоспах встановлено цілодобове чергування, проводиться посилене патрулювання лісів. Натомість заступник голови ОДА Костянтин Омаргалієв наголосив, що нині основну роль відіграватиме насамперед роз’яснювальна та попереджувальна робота.

– Особливо в період травневих свят, коли люди переважно проводитимуть час на природі. Тож у цьому напрямку маємо оперативно спрацювати разом. Оскільки це – відповідальність кожного з нас.  Насамперед, на рівні районів необхідно зібрати голів сіл та проконтролювати підготовленість тамтешніх місць масового відпочинку громадян, – сказав Омаргалієв.

Джерело: infomist.ck.ua

Залиште коментар