Як черкасці тримають себе у формі під час карантину? (відео)

Як черкасці тримають себе у формі під час карантину? (відео)

Карантин – не привід відмови від спортивних тренувань. Спортсмени для всіх охочих знімають відеотренування, а вчителі записують відеоуроки фізкультури – і діляться ними в соцмережах. Вдаються до таких вигадок, адже спортзали зачинені, а люди днями перебувають удома без фізичних навантажень. Дивіться в сюжеті “5 каналу”.

Немає гантелей – тож тренується з бутлями води черкащанка Наталія. Відколи спортзал, що відвідувала дівчина, зачинили на карантин – усі вправи виконує вдома. Квартирні заняття тривають по годині, 3-4 рази на тиждень.

“Це, по-перше, як розвага, тому, що знову ж таки, ми не можемо вдосталь проводити часу з друзями, на вулиці, пити каву, зустрічатися і ми маємо тримати своє тіло в формі”, – розповідає Наталія Недзельська, мешканка Черкас.

Карантинні заняття допомагають проводити тренери. Чимало спортсменів знімають відеоуроки та проводять тренування онлайн.
Марія Сергєєва, тренер із кросфіту, записує відеоурок. Спортзал уже більш як тиждень не працює, тому вирішила не залишати своїх підопічних та всіх охочих без спорту. Марія розробила вправи для тренування на майданчику в парку.

“Я вирішила робити такі відеотренування, щоб було зрозуміло, що саме треба виконувати і як. Тому що, якщо просто написано – такі присідання, такі відтискання, то той, хто зі мною тренувався – він знає, що я маю на увазі, а той, хто не тренується – йому ще треба побачити це”, – каже Марія Сергєєва.

Про спортивний розвиток своїх школярів дбають шкільні вчителі.

Це тренування з дочками показує учитель фізкультури однієї з черкаських шкіл Павло Михайлюк. Спочатку систему руханок він розробив для середніх класів, але зараз спортивні заняття підхопила вся школа.

“Мені подобаються завдання Павла Вікторовича, він знімає відео зарядки і присилає нам. Одне із них – це вправа планка, яку я виконую вранці та увечері, тому приєднуйтеся до нас із хештегом #планкакарантин# і, як каже Павло Вікторович, – будьте здорові”, – каже школярка Мілана.

Заняття спортом не лише поліпшують фізичну форму, піднімають настрій та допомагають позбавитися поганих думок, каже психолог.

“Не такий страшний сам страх по факту, як думки про цей страх, людей з’їдають думки, поки вже прийде та хвороба – людина вже себе з’їсть, імунітет на нулі і не буде як боротися із хворобою, тому пам’ятайте, що ендорфіни, позитивні емоції – це те, що піднімає наш імунітет”, – каже Інна Кукуленко-Лук’янець, доктор психологічних наук.

Крім спортивних занять психологиня радить задіювати кисті рук – в’язати, малювати чи виліплювати. А роботу, яка вам не подобається, вона рекомендує мінімізувати.

Яна Лимаренко, Вячеслав Ромодан, Чекаси, “5 канал”

Залиште коментар