Як повернути собі спокій та рівновагу?

Як повернути собі спокій та рівновагу?

Емоційне та розумове виснаження часто призводять до всім відомого фізичного перенавантаження, при якому людина не здатна нормально працювати, навчатися, спілкуватися. Покращити самопочуття непросто, коли ви живете в умовах постійної напруги. Утім, кожна незначна щоденна зміна може додати відчуття стабільності та покращити хімічні процеси в мозку. Про це пише “Нова Доба”.

Робіть перерву кожні півтори години
Навіть щось настільки просте, як 5 хвилин відпочинку кожні півтори години, має кілька позитивних наслідків. Насамперед, це допоможе розслабити голову.
Відпочинок також дозволить зрозуміти, що ви перебуваєте тут і зараз, та зосередитися на власних потребах. Так ви зможете відпочити від постійних думок і тиску оточуючого середовища. Для цього виконайте наступні дії.
Покладіть руки на живіт і подихайте 5 секунд. Затримайте дихання на 7 секунд і видихніть протягом 8 секунд.
Під час виконання цієї дихальної вправи заплющте очі. Повторіть її 3 рази.
Розслабтеся й подумайте про щось позитивне.

Пийте каву через півтори години після підйому
Цілком можливо, що багато наших читачів не погодяться з цією порадою. Багатьом незрозуміло, як можна прокинутися та прояснити голову без чашки кави на сніданок.
Якщо пити каву натщесерце – це може зашкодити наднирковим залозам, тобто насправді організм втрачатиме енергію. Коли людина прокидається, мозок природним чином дає їй потрібний рівень допаміну. Утім через годину або дві він знижується, і саме тоді ви найбільше потребуєте правильної дози кофеїну.
 Їжте шоколад на десерт
Якщо ви хочете отримати хороший заряд енергії й поліпшити свій настрій, найкраще споживати шоколад посеред ранку, усередині дня або через годину після прийому їжі.
Вибирайте чорний шоколад, адже він найбільш натуральний.
Якщо їсти 30 грамів шоколаду на день, організм отримає хорошу дозу ендорфінів.

 Моменти тиші
Виділіть собі принаймні годину тиші, спокою та розслаблення упродовж дня.
Якщо у вас немає можливості цього зробити, просто підіть на годинну прогулянку.
Неодмінно даруйте собі такі моменти спокою.

Акупресура
Акупресура – це традиційна китайська техніка, яку використовують для зменшення болю або стимулювання роботи органів. Для цього виконують тиск на різні точки організму.
Потрібно просто масажувати різні частини тіла. Ідея такої техніки в тому, що точки тиску розслабляють організм, знімають біль і покращують самопочуття. Ось кілька варіантів:
можна масажувати потилицю (точку, де нижня частина черепа з’єднується з хребтом) великими пальцями;
ще одна відома ділянка розташована між указівним і великим пальцями, просто в проміжку. Щоб відчути полегшення, потрібно чинити помірний тиск кілька хвилин.

Залиште коментар