Які автодороги перекриють цього тижня у Черкасах?

Які автодороги перекриють цього тижня у Черкасах?

На цьому тижні в Черкасах відбудеться декілька масових заходів, які потребують перекриття вулиць задля безпеки учасників. Безпеку руху транспорту й пішоходів на час перекриття забезпечуватиме управління патрульної поліції.

21 червня проїзд бульваром обмежать із 15.00 до 16.30 на відрізку від вул. Б. Вишневецького до вул. Остафія Дашковича. У цей час триватиме репетиція заходу випускників.

Тоді як 24 червня із 17.30 до 18.00 перекриють непарну сторону бульвару Шевченка між вулицями Богдана Хмельницького та Митницькою для шикування колони випускників. Цього ж дня із 18.00 до 18.30 обмежать проїзд непарною стороною бульвару на відрізку між Митницькою та вулицею Байди Вишневецького. А ще – із 17.30 до 20.00 закриють проїзд бульваром Шевченка на відрізку від вулиці Байди Вишневецького до Остафія Дашковича. У цей час тут триватимуть урочисті з нагоди свята випускників.

24-25 червня тимчасово буде обмежено рух транспорту вул. Гагаріна та Замковим узвозом.

У зв’язку з проведенням у місті Черкаси чемпіонату України з триатлону, 24-25 червня з 6.30 до 14.00 години буде тимчасово обмежено рух транспортних засобів: вулицею Гагаріна від будинку № 21 до Пожежного узвозу та Замковим узвозом від вул. Гагаріна до вул. Байди Вишневецького.

Залиште коментар