Які б питання не розглядалися і які б рішення не приймалися, ми повинні залишатися цивілізованими людьми, – Бондаренко

Які б питання не розглядалися і які б рішення не приймалися, ми повинні залишатися цивілізованими людьми, – Бондаренко

На своїй сторінці в соціальній мережі “Facebook” міський голова Анатолій Бондаренко прокоментував перебіг подій на черговому пленарному засіданні сесії. Нагадаємо, учора, 13 лютого, близько сотні громадських активістів намагалися зірвати його та не дати депутатам розглянути проект бюджету розвитку та Програми соціально-економічного та культурного розвитку на наступні три роки.

Хочу коротко підсумувати сьогоднішню сесію. Знаковими були дві події. Першу – вважаю ганебною, другу – надзвичайно важливою для всіх жителів нашого міста. Аби не вдаватися до політичного підгрунтя, так званої, акції, метою якої було зірвати сесію, хочу акцентувати на головному.
Які б питання не розглядалися і які б рішення не приймалися, ми повинні залишатися цивілізованими людьми, здатними до конструктивного діалогу. Однак, коли в моїй присутності чоловіки, будь-то активісти чи ще хтось, дозволяють собі штовхати жінку, вважаю за обов’язок стати на її захист. Так мене виховали батьки. І радий, що серед колег-депутатів знайшлися ті, хто просто-на-просто став на захист працівниці міської ради і не допустив свавілля на сесії.
Також дякую всім директорам департаментів і депутатському корпусу за щоденну кількамісячну роботу, за десятки проведених комісій, які зрештою дозволили нам, хай і в таких нелегких умовах, але прийняти один із найважливіших документів.
Так, ПСЕР не ідеальний, бо ідеально спланувати, мабуть, не можна жоден бюджет. Однак разом із тим вже відзавтра ми можемо приступити до капітального ремонту нашого міста, запустити в роботу не одну важливу програму, і по спорту, і по підтримці молоді, розпочати створення кризового центру для жінок. І ще багато чого іншого, не менш важливого для життєдіяльності і головне – розвитку – нашого міста“, – написав Анатолій Васильович.

Прочитайте ще:

Залиште коментар