Які фестивалі відбудуться на Черкащині?

Які фестивалі відбудуться на Черкащині?

В in.ck.ua підготували перелік фестивалів для тих, хто не хоче або не може виїхати за межі Черкаської області.

Фестивальне літо принесе декілька яскравих і насичених подій просто неба.

ГайдаFest

Коли: 24-25 червня.
Де: Черкаси, Долина троянд.
Вартість: безкоштовно.

Open-air і музично-просвітницький захід став традиційним для черкащан, гостей з інших міст і з-за кордону. Вікенд у компанії найкращих друзів, драйвової музики, з лекціями від крутих українських діячів культури і мистецтва. І все це на березі Дніпра!

Серед оголошених учасників “Гражданин Топинамбур”, “BAHROMA”, “FONTALIZA”, “Серцевий Напад”, “Фіолет”, “5 VYMIR”, “Колір”, Дмитро Лазуткін і проект “ARTERIA”. Неподалік Долини троянд розіб’ють безкоштовне наметове містечко, обладнане всім необхідним.

Холодний Яр – фестиваль нескореної Нації

Коли: 7-9 липня.
Де: с. Грушківка Кам’янського району (урочище Холодний Яр).
Вартість: безкоштовно.

Всеукраїнський націоналістичний інформаційно-просвітницький фестиваль запрошує любителів якісної української музики. Одним із хедлайнерів цьогорічного фестивалю буде гурт “Тартак”. Також на великій сцені виступатимуть гурти “Чумацький Шлях”, “Фіолет”, “Новимний Кудень”, “ДримбаДаДзига”, “Залізний хрест”, “Go-A”, “KRUT”, “Тінь сонця”.

Також організатори підготували для гостей спортивні змагання, дитячий майданчик, лекції з історії та висвітлення тематичних історичних виставок. Вживання алкоголю на території фесту заборонене. В Холодному яру розіб’ють наметове містечко для всіх охочих. Протягом фестивалю організатори збирають кошти на потреби бійців східного фронту та дітей загиблих героїв.

Трипільські зорі

Коли: 15-16 липня, початок о 12.00.
Де: Долина троянд.
Вартість: безкоштовно.

Після тривалої “відпустки” в Черкаси повертаються “Трипільські зорі”. На етнофесті заграють гурти “Ефект метелика”, “Буднітай”, “ДримбаДаДзига”, “Jum bubble band”, “Сонце в кишені”, “Luiku”. Організатори обіцяють майстер-класи, конкурси, ярмарок, оповідки від Сашка Лірника, яскраве фаєр-шоу і нічні кіносеанси.

Ше.Fest (Фестиваль Тараса Шевченка)

Коли: 12-13 серпня.
Де: с Моринці, Черкаська область.
Вартість: безкоштовно.

Ше.Fest – це фестиваль, де кожен може побачити Шевченка не звичним пророком, а в образі фріка, хіпстера і водночас надзвичайного генія. На відвідувачів чекає драйвова музика, мистецькі інсталяції, цікаві лекції, показ українських фільмів, театральні постановки, літературні батли, майстер-класи, екскурсії Шевченковими місцями, програма для дітей, народний ярмарок.

В рамках фестивалю організатори збирають гроші для українських військових. Територія “Ше.Fest” – вільна від алкоголю. Буде діяти безкоштовне наметове містечко. Запрошують навіть родини із дітьми, для них діятиме окрема дитяча галявина.

Шіді Ріді Фест

Коли: 24 серпня.
Де: Умань, площа Соборності.

Фестиваль “Шіді Ріді” – це другий музично-мистецький етнофестиваль, який поєднує різні види мистецтва: музику, літературу, кіно, фото, живопис, хендмейд тощо. Гостей чекає концерт від гуртів і поетів України, майстер-класи від 12 народних майстрів, казки для дорослих і малих від Сашка Лірника, куліш, кіноперегляд, дитячий майданчик, авторський скетч-портрет, малюнок мехенді та боді-арт. Фестиваль міського типу, місця під намети немає. Організатори обіцяють охорону території та біотуалети.

Залиште коментар