Які подарунки отримали діти відомих черкащан у день святого Миколая

Які подарунки отримали діти відомих черкащан у день святого Миколая

До Дня Святого Миколая всі очікують дива. Діти напередодні пишуть листи, зважуючи в них свої погані і хороші вчинки, а батьки потайки читають, щоб вгодити своїм чадам і покласти під подушку саме те, що вони замовили доброму Миколаю. 

Слухняні дітки обов’язково знайдуть під подушкою подарунки і солодощі, а неслухняні — різочку.

Вичерпно” вирішило поцікавитися, що ж у цей день під подушками знайдуть діти черкаських політиків, чиновників, бізнесменів, відомих журналістів та інших публічних діячів та чи очікують вони самі отримати «миколайчика».

Ольга Касьянова, конферансьє, власниця івент-агентства «Kasyanova Event».

У родині Ольги Касьянової всі вірять в Святого Миколая. Не лише діти.

“Цього року Миколайчик приніс моїм синочкам пряничний будиночок-конструктор. Його можна самостійно зібрати, розмалювати, посипати і з’їсти. Гадаю, що старший син все так і зробить. А от молодший, мабуть, пропустить всі пункти, окрім останнього. Чоловік отримав під подушку светра”, — поділилася відома ведуча.

Анатолій Бондаренко, міський голова Черкас

Для себе Анатолій Васильович подарунка не очікує, а от з листів дітей дізнається, що вони хочуть і обов’язково їм це подарує.

“Займуся пошуком подарунків після робочого дня, — поділився своїми планами напередодні Дня Святого Миколая очільник Черкас. — Діти вже листи написали, так що в цьому плані буде трохи простіше. А у старшої доньки ще й завтра День народження, так що вона отримає подвійне свято. А я обійдуся і без подарунків. 

 

Олександр Радуцький, секретар Черкаської міської ради

Очікував на сюрприз та добре знав, що покладе Миколай під подушку його синам.

“У мене діти пишуть відразу лист і Святому Миколаю і Діду Морозу. Старший син попросив канцтовари, бо він у мене більш практичний, і цукерки. Молодший — цукерки й гру «Майнкрафт». Донька зараз в Києві, тому отримає «миколайчика» вже на Новий рік, а що саме хоче, напише мені в повідомленні. Дружині Святий Миколай принесе косметику з магазину «Brocard». А я хочу, в першу чергу, здоров’я. Ну і розраховую на сюрприз від рідних”, — розповів Олександр Романович.

 

Юлія Фомічова, журналістка

Юля точно знала, що те, що принесе Святий Миколай її донечці, точно прийдеться їй до вподоби.

“Святий Миколай цієї ночі поклав Надійці під подушку дерев’яні музичні інструменти — металофон, кастаньєти, шейкери, дудку. Починаючи з однорічного віку, ми з Надійкою займаємось у Студії ЕЛЕМЕНТарного музикування. Вона діє за системою музичного виховання Карла Орфа. Я була шалена вагітна і справді щодня слухала класичну музику, читала про позитивний вплив музичного виховання на гармонійний розвиток дитини. Це виховує не лише почуття ритму, а й відкриває в дитині творчість, спонукає до креативного мислення. Так само вона залюбки відвідує заняття з креативного танцю, який теж сприяє самовиявленню, розвитку особистості, а не муштрує. Я впевнена, що подарунок від святого Миколая їй сподобається. І радію, що в нас удома вже завтра з’явиться маленький оркестр”, — поділилася молода мама.

Сергій Кудактін, черкаський бізнесмен і політик

Сергію Вікторовичу більше подобається дарувати подарунки, ніж отримувати їх, тому із задоволенням бере на себе роль Святого Миколая і виконує замовлення дітей.

“Діти напередодні обов’язково пишуть листи. Цього року син попросив музичні колонки, а донька — дівчачий щоденник, в якому щось можна робити своїми руками. Вона таке дуже любить. Я ж буду радий будь-якому подарунку, взагалі, більше люблю дарувати подарунки, ніж отримувати”, — розповів він. 

Зоя Вовк, прес-офіцер Патрульної поліції Черкас

Оскільки син захоплюється футболом, вона не здивувалась, що Миколай приніс йому щось пов’язане із цим видом спорту.

“Я планувала подарувати сину щось пов’язане із футбольною тематикою. Він обожнює грати у футбол, тому, думаю, від Миколая він отримає або футбольну форму, або  гетри чи воротарські рукавички”, — поділилася Зоя.

 

Араік Мкртчян, черкаський бізнесмен та меценат

Араік Рафікович любить новорічні свята за можливість побути з родиною.

“На жаль, вони вже вийшли з того віку, коли пишуть листи Святому Миколаю, тому доводиться «поламати» голову над подарунками. В цілому, думаю, що свої подарунки вони на це свято отримають у грошовому еквіваленті. При виборі подарунків завжди керуюсь принципом: «не тратьте мои деньги на ненужные подарки»”.

Віктор Євпак, власник ІТ-компанії «eKreative»

У відомого Черкаського «айтішника» діти просять і відповідні подарунки, а тато обіцяє попрацювати над тим, щоб їхні бажання здійснювалися.

“Чесно кажучи, вони нічого не просили. І коли я запитував, то не могли відповісти. У них все є. Але коли почав випитувати, то Микола попросив смартфон, а Ліза якусь поні на ручному керуванні, яка щось говорить і рухається. А по факту їх дідусь (Микола Федорович Євпак) купив їм класні шоколадні вироби з Львівської майстерні шоколаду. Щодо телефону, це питання теж «вирішиться» на Миколин День народження. Звісно, він буде з системою батьківського контролю Kidslox”, — поділився Віктор.

Напередодні свята діти пишуть листи до Святого Миколая зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися.

Прочитайте ще:

Залиште коментар