Які вакансії на Черкащині є високооплачуваними?

Які вакансії на Черкащині є високооплачуваними?

Станом на 1 червня 2019 року у базі даних обласної зайнятості налічувалося 1599 вакансій. Також у базі даних служби зайнятості містилася інформація про 745 пропозицій роботи, отриманих з інших джерел. Про це повідомляє портал «Діловий регіон».

Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив майже 5,5 тис. грн. (на відповідну дату 2018 року – 4,7 тис. грн.), у 74,5% вакансій розмір заробітної плати – вище мінімальної.

За професійними групами, середній розмір оплати праці у вакансіях для законодавців, вищих державних службовців, керівників становив більше 6,4 тис. грн., для фахівців – 6,3 тис. грн., для кваліфікованих робітників з інструментом – 6,0 тис. грн., для робітників з обслуговування та експлуатації устаткування і машин – 6,0 тис. грн., для професіоналів – 5,9 тис. грн., для робітників з обслуговування експлуатації устаткування – 5,8 тис. грн., для технічних службовців – 5,6 тис. грн., для працівників найпростіших професій – 4,8 тис. грн.., для працівників торгівлі та послуг 4,7 тис. грн., для кваліфікованих працівників сільського господарства – 4,3 тис. грн.

Найвищий розмір оплати праці станом на 1 червня пропонується у вакансіях для командира повітряного судна (літака, вертольота) 28 тис. грн., начальника виробничого відділу 15,4 тис. грн.,головного інженера 15 тис. грн., лісоруба 15 тис. грн., фарбувальника (виробництва текстилю) 15 тис. грн.

Залиште коментар