Якою бути грі «Сокіл» («Джура») у 2018 році, визначали анкетуванням

Якою бути грі «Сокіл» («Джура») у 2018 році, визначали анкетуванням

5 жовтня 2017 року Черкаським обласним Центром туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради проведено обласну нараду за темою «Проведення в 2017/2018 навчальному році дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)». Про це повідомляє офіційний сайт управління освіти й науки Черкаської ОДА.

На нараді були присутні методисти, які відповідають за організацію та проведення гри у місті, районі та ОТГ, директори навчальних закладів.

Обласна нарада розпочалася з вітального слова директора Центру Олександри Фігури, яка проаналізувала основні моменти обласного етапу гри «Сокіл» («Джура») у 2017 році.

Завідувач методичним відділом Центру Юлія Кріт ознайомила учасників наради з наказом Міністерства освіти і науки України та управління освіти щодо проведення у 2017/2018 навчальному році гри «Джура», звернула увагу на відповідальне ставлення до проведення місцевих, районних етапів гри, порекомендувала долучати молодіжні громадські організації, проводити виховні гутірки, зустрічі з сучасними героями.

У рамках заходу директор Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради, керівник рою «Терен» Анатолій Шулежко розповів присутнім про участь рою у ІІІ етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), поділився власним досвідом щодо системи національно-патріотичного виховання учнівської молоді та проведення районного етапу гри. Завідувач Центру національно-патріотчиного виховання «Смілянська Січ» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Віктор Шевчук розповів про переваги роботи таборової старшини під час проведення дитячо-юнацької військово-патроітичної гри «Сокіл» («Джура»).

 

Під час проведення круглого столу відбулося анкетування, де учасники наради мали змогу висловити свої побажання та думки щодо організації та проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2018 році.

Залиште коментар