Юлія Тимошенко зустрілася зі Спеціальним посланником Німеччини з питань децентралізації

Юлія Тимошенко зустрілася зі Спеціальним посланником Німеччини з питань децентралізації

Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч  зі Спеціальним посланником Німеччини з питань децентралізації, доброго врядування та державної служби Ґеорґом Мільбрадтом, інформує сайт “Батьківщина“.

«Дуже радий Вас бачити. Дякую за наші регулярні зустрічі під час моїх візитів до Києва. Я знаю, що від Вас я отримаю найдостовірнішу інформацію про стан справ у Вашій державі», – наголосив Ґеорґ Мільбрадт.

«Я дуже дякую Вам, що під час війни Ви маєте мужність приїхати до України та проводити переговори під час тривоги. Коли такі люди, як Ви, у такий час приїжджають  до України, це додає нам сил та стійкості», – підкреслила Юлія Тимошенко.

Сторони обговорили  ситуацію в Україні, яка склалася через війну Росії, та обмінялися  думками про хід реформ в нашій державі, включаючи децентралізацію і реформу державної служби, та подальші необхідні кроки у цьому напрямі.

У зустрічі також брали участь Заступник голови Партії «Батьківщина», Перший заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря та Заступник голови партії «Батьківщина», постійний член делегації ВРУ в ПАРЄ Сергій Власенко.

Залиште коментар