Юлія Тимошенко: «Батьківщина» підніматиме людей, якщо влада почне розпродаж землі

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» підніматиме людей, якщо влада почне розпродаж землі

«Батьківщина» не дасть владі забрати в народу сільськогосподарську землю і в разі необхідності підніматиме українську націю на її захист.

Про це лідер партії Юлія Тимошенко  заявила сьогодні  на прес-конференції у Львові.

«Якщо тільки Петро Порошенко, Володимир Гройсман, Арсеній Яценюк і ті, що з ними, спробують протягнути  через Конституційний Суд або через Верховну Раду закон або рішення КСУ про розпродаж  сільськогосподарської землі, ми підніматимемо українську націю. Ми не дамо їм переступити цю червону  риску. Ми не дамо їм забрати те, що  буде основою нашого відродження і нашої економічної міцності», – наголосила вона.

Парламентар  пояснила, що  влада  маніпулює інформацією у  «земельному питанні»  і навмисно грає на почуттях людей, які володіють паями землі і хочуть їх продати.

«Це зараз головна їхня технологія. Я можу навести світовий досвід: останні десять років усі ринкові країни, включаючи США, скуповують землю, яка є в селян, назад у державу. І ми те саме робитимемо: якщо людина хоче продати свій пай, то держава купить його через земельний банк або як завгодно. Але купить не за фальшивою, а за реальною ринковою ціною», – переконана лідер партії.

За словами Юлії Тимошенко,  держава має зібрати викуплені в селян за ринковими цінами паї в спеціальну земельну установу, щоб потім, як це відбувається в світі, віддавати сільгоспземлю  в оренду фермерам.

Парламентар розповіла, що депутатами її фракції вже розроблені та зареєстровані у Верховній Раді України відповідні законопроекти.

«Наша стратегія – це, як у Польщі, 2,6 млн фермерських господарств, а не 38 тис., як зараз. Це десятки робочих місць, це реальна заможність нашої держави і нам не треба вигадувати велосипед. Треба використовувати досвід провідних країн світу», – констатувала народний депутат.

Лідер «Батьківщини»  також розповіла, що її партія разом з Асоціацією фермерів та землевласників  збирає по всій країні «мільйони підписів проти продажу сільськогосподарської землі з паспортними даними, підписами, адресами, телефонами, щоб можна було перевірити».

«Ми хочемо оцій прогнилій мафії, яка править сьогодні нашою державою, показати, що українська нація не хоче продавати свою землю, що вона не довіряє владі ні землю, ні жодного дня життя. Наша мета – консолідація українського суспільства проти того, що сьогодні робиться. Реформи не провадяться, сьогодні здійснюється цілеспрямована програма звільнення  української  землі, українських надр та українських можливостей від такого власника, як український народ», – наголосила Юлія Тимошенко.

Залиште коментар