Юлія Тимошенко: Перекриття західного кордону – це вирок владі Порошенка

Юлія Тимошенко: Перекриття західного кордону – це вирок владі Порошенка

Протизаконні дії, які чинить президент Петро Порошенко, не допускаючи в Україну делегацію українських парламентарів та Міхеїла Саакашвілі, є вироком чинній владі. Тому наразі стоїть завдання усіма законними засобами перезавантажити владу. Про це заявила лідер політичної партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко в прямому ефірі телеканалу «NewsOne».

Розповідаючи про останні події на КПП «Шегині», де стоїть автобус з народними депутатами, журналістами та екс-президентом Грузії, Юлія Тимошенко розповіла, що польські прикордонники пропустили автобус з усіма пасажирами.

Але, коли автобус мав проходити український пост, вийшло багато озброєних людей, трасу було перегороджено машинами.

«До нас вийшов особисто генерал прикордонної служби, якого там взагалі не повинно бути, і сказав, що пункт переходу заміновано. Це було настільки абсурдно, що солдати в оточенні почали сміятись», – розповіла Тимошенко.

Лідер партії також обурилася: «І все це без сорому робить президент України! Він дає розпорядження припиняти рух потягів (у сусідній Польщі), робити неправдиві заяви про «мінування» КПП, стягувати великі сили Нацгвардії та прикордонників».

Залиште коментар