Юні художники писали на пленері в Корсунь-Шевченківському заповіднику

Юні художники писали на пленері в Корсунь-Шевченківському заповіднику

Вихідними на території Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника відбувся районний пленер для талановитих дітей та молоді «Таланти твої, Корсунщино – 2017». Він проходив за ініціативи художньої галереї Заповідника, дитячої школи мистецтв ім. К.Г. Стеценка, педагогічного коледжу ім. Т.Г.Шевченка, Драбівської художньої школи.


Проведення пленерів дає змогу виявляти творчо обдарованих особистостей серед дітей та підлітків, розвивати і популяризувати образотворче мистецтво і культурну спадщину рідного краю, обмінюватися мистецьким досвідом, вважають у Корсунь-Шевченківському державному історико-культурному заповіднику. 


З юними художниками працювали викладачі образотворчого мистецтва Катерина Паливода, Ліліана Шевченко і Ярослав Байда, які підказували, як правильно закріпити мольберт, обрати техніку написання картини. Учні з великим захопленням працювали над малюнками, а відпочиваючі із зацікавленістю спостерігали за народженням твору мистецтва.
Після завершення пленеру відбулася виставка в залі художньої галереї та підведення підсумків із визначення найкращих робіт.


Гран-Прі присвоєно Галині Самойленко, яка отримала від викладача Ярослава Байди грошову винагороду в розмірі 1000 грн, І місце зайняв Богдан Довбня, ІІ – Альона Печена, ІІІ – посіли Ольга Сущенко та Неля Дуброва.


Написання своїх етюдів юні художники завершать у художніх майстернях і презентують їх в експозиційних залах художньої галереї у 2018 році.
 

Залиште коментар