Юні каратисти із Черкас стали переможцями на чемпіонаті світу

Юні каратисти із Черкас стали переможцями на чемпіонаті світу

25 листопада в м. Паневежис (Литва) відбувся 1ST WORLD CHAMPIONSHIP 2018 (Чемпіонат Світу) з традиційного карате, ініційований міжнародною організацією BUDO KARATE. Черкаські каратисти посіли призові місця, йдеться на «ПроВсе».

П’ять спортсменів Черкаської області разом з тренером ШТК “Окінава” В’ячеславом Соб’яніним вперше поїхали представляти Черкаси та Україну за 2 роки існування Школи карате “Окінава” на Дитячий Чемпіонат Світу з традиційного карате, вразили результатами – здобули 1 Золоту нагороду та 3 Бронзові медалі.

– Чернявський Олександр (ДЮСШ “Олімп” м. Сміла, тренер Ковбаса С.М.) став Чемпіоном Світу та виборов перше місце в програмі куміте.

– Максимейко Денис (ШТК “Окінава” м. Черкаси, тренери Соб’янін В.М. та Решетняк О.С.) став бронзовим призером Чемпіонату світу та виборов 3-те місце в програмі куміте.

– Івлєв Амір (ШТК “Окінава” м. Черкаси, тренери Соб’янін В.М. та Решетняк О.С.) став бронзовим призером Чемпіонату світу та виборов 3-те місце в програмі куміте.

– Павловська Валерія (ШТК “Окінава” м. Черкаси, тренери Соб’янін В.М. та Решетняк О.С.) стала бронзовим призером Чемпіонату світу та виборола 3-те місце в програмі куміте.

Чернявський Олександр та Івлєв Амір, зустрілися в піфіналі, що дало змогу отримати Чемпіонство та бронзову нагороду. Ще одній спортсменці ШТК “Окінава”, Варченко Мирославі, не вистачило всього одного бою, щоб здобути нагороду.

Залиште коментар