Юні лісівники з Чигиринщини отримали приз глядацьких симпатій на національному відборі Міжнародного конкурсу «Молодь в лісах Європи»

Юні лісівники з Чигиринщини отримали приз глядацьких симпатій на національному відборі Міжнародного конкурсу «Молодь в лісах Європи»

23 травня 2018 року Державним агентством лісових ресурсів та Товариством лісівників України було проведено національний відбір Міжнародного конкурсу «Молодь в лісах Європи». Участь у конкурсі взяли команди з Волинської, Житомирської, Київської, Полтавської, Кіровоградської, Черкаської, Чернівецької областей, Шацького лісового та Малинського лісотехнічного коледжів.

Про це повідомили в Черкаському обласному управлінні
лісового та мисливського господарства.

Черкаську область у конкурсі представляла команда шкільного лісництва Чигиринського НВК І-ІІІ ст. №3 «Богданівець» у складі учнів 8 класу Крутіня Івана, Безрукова Святослава, Козубенка Андрія, Гончарової Оксани та учениці 10 класу Іванової Діани.

Під час проведення відбору було проведено три конкурси:

  • тестування на знання лісового господарства України англійською мовою
  • перевірка вміння розуміти текст лісівничої тематики
  • усний тест на вміння спілкуватись англійською.

 

Незважаючи на те, що команди суперників в основному складалися з старших школярів – випускники гімназій, ліцеїв, навчальних закладів для обдарованої молоді чигиринські школярі продемонстрували гарну підготовку, виступили на високому рівні.

Перше місце у національному відборі виборола команда Волинської області – Вікторія Мліонік, Ілля Піменов, Богдан Суходольський (учні Луцької гімназії №18).

Як наголосили члени журі, наші юні лісівники зарекомендували себе яскравою, розумною та досить перспективною командою. За це учнів шкільного лісництва “Богданівець” було нагороджено сертифікатами активних учасників конкурсу та “Призом глядацьких симпатій”.

Створене на базі освітнього закладу Чигиринське шкільне лісництво “Богданівець” активно функціонує протягом останніх кількох років і за цей час уже має ряд серйозних здобутків, досягнень, нагород та досить плідно співпрацює з ДП “Чигиринське лісове господарство”.

Особлива подяка за підготовку нашої команди директору школи Вікторії Володимирівні Степаненко, наставникам-вчителям Ніні Степанівні Водзінській, Л.Ю. Вільконовській, Ларисі Федорівні Кобиляцькій, які доклали максимум зусиль для належного представлення Черкащини у конкурсі такого високого рівня. Крім того, активно  сприяв підготовці директор Чигиринського лісгоспу Роман Фендюр та головний лісничий підприємства Сергій Перов, який підтримував команду та був у її складі в Державному агентстві лісових ресурсів України.

Бажаємо юним чигиринським лісівникам нових здобутків та будемо спостерігати за їхніми подальшими перемогами й досягненнями!

Залиште коментар