Юні танцюристи з Черкас вибороли понад 200 призів на престижних змаганнях

Юні танцюристи з Черкас вибороли понад 200 призів на престижних змаганнях

147 вихованців позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради взяли участь у Всеукраїнському фестивалі із сучасної хореографії та Чемпіонаті Черкаської області із сучасного танцювального спорту «Танцюючий листопад». Про це повідомляють на сайті Черкаської міськради.

На танцювальний майданчик вийшли діти, які тільки починають свої перші кроки у світі танцю так і танцівники, що вже неодноразово сходили на п’єдестал пошани світових першостей.

644 танцювальні виступи продемонстрували вихованці Народного художнього колективу сучасної хореографії «Вікторія», Народного художнього колективу «Театр танцю «ТАІР», студії сучасного танцю «ALL DANCE» та гуртків «Сучасна хореографія» і «Fitball jamp». Талановиті діти Центру, у нелегкій та запеклій боротьбі з досвідченими суперниками, завоювали 230 призових місць: 99 перших, 70 других та 61 третіх.

Мета хореографічних змагань – розвиток та популяризація сучасних танців у Черкаській області; широке залучення молоді до занять сучасними танцями та здорового способу життя; підвищення майстерності танцівників; визначення кращих танцівників та колективів України; формування збірної команди області для участі у відкритих Всеукраїнських змаганнях із сучасних танців; відбірковий етап на Відкритий Кубок України із сучасних танцювальних стилів.

Прочитайте ще:

Залиште коментар