З 12 квітня черкащанам почнуть надходити нові квитанції від “Черкасиенергозбуту” з попередженням про відключення

З 12 квітня черкащанам почнуть надходити нові квитанції від “Черкасиенергозбуту” з попередженням про відключення

З 12 квітня ТОВ «Черкасиенергозбут» починає надсилати квитанції за електричну енергію, спожиту у березні поточного року.
ТОВ «Черкасиенергозбут» звертається до споживачів з проханням оплатити виставлені рахунки до 20 квітня, як це і передбачено Правилами роздрібного ринку електричної енергії. Повідомлення щодо порядку оплати, суми заборгованості, а також заходи, які має право вчинити постачальник електричної енергії в разі несплати споживачем боргу за електроенергію, читайте на звороті квитанції.

Про це повідомляють на сайті підприємства.

Цитуємо текст, що на звороті квитанції:
«ПОПЕРЕДЖЕННЯ про припинення постачання електричної енергії споживачу-боржнику у разі наявності заборгованості за спожиту електроенергію за період січень-березень 2019 року. Відповідно до Правил роздрібного ринку електричної енергії ТОВ «Черкасиенергозбут» повідомляє Вам, як споживачу, що з 10-00 години 10 травня 2019 року електропостачальник припиняє повністю постачання електричної енергії у разі наявності заборгованості за спожиту електричну енергію. Сума заборгованості з оплати за електричну енергію складає ( у кожній квитанції конкретно вказано суму заборгованості) грн.
Оплату за спожиту електричну енергію необхідно здійснити протягом 10 робочих днів від дня отримання рахунка.
Відновлення постачання електричної енергії проводиться протягом 3 робочих днів у містах та 5 робочих днів у сільській місцевості тільки після повної сплати заборгованості та відшкодування споживачем витрат на здійснення робіт з припинення та відновлення електропостачання, які орієнтовно становлять: на лічильнику (квартира) – від 350 грн; на опорі (приватний будинок) – від 1500 грн. до 4000 грн.
Адміністрація ТОВ «Черкасиенергозбут».

Залиште коментар