З початку 2017 послугами служби зайнятості скористалися понад 47 тис осіб

З початку 2017 послугами служби зайнятості скористалися понад 47 тис осіб

Директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко, спеціально для ПРО ГОЛОВНЕ, розповів про стан ринку праці Черкащини в січні-квітні 2017 року та соціальний захист демобілізованих учасників антитерористичної операції. 

«З початку 2017 року послугами обласної служби зайнятості скористалися 47,4 тис. осіб, в т.ч. 33,3 тис. безробітних громадян, що становить 86,3 % до відповідного періоду минулого року.

З початку року в базі даних обласної служби зайнятості налічувалося майже 15 тис. вакансій, які надійшли від роботодавців. Порівняно з 2016 роком, надходження вакансій від роботодавців до центрів зайнятості області зросло на 6,7 %.

За допомогою центрів зайнятості області, отримали роботу 13,3 тис. осіб, у тому числі 8,1 тис. зареєстрованих безробітних, з яких третина належала до соціально вразливих категорій населення, включаючи внутрішньо переміщених громадян (45 осіб) та учасників АТО (298 осіб). Рівень працевлаштування безробітних становив 26 %, що вище ніж в середньому по Україні (25,6 %).

Протягом року для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці  понад 4,5 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, серед них 159 колишніх учасників АТО. Навчання здійснювалося під конкретні замовлення роботодавців. Рівень працевлаштування безробітних відразу після проходження професійного навчання по області становив 86,2 % (в середньому по Україні – 82,7%). Інвестиції в розвиток людського капіталу області шляхом фінансування навчальних програм для безробітних склали 1,2 млн. грн.

 

 

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар