З початку року на Черкащині скоєно 43 умисних вбивства та замахів на вбивство

З початку року на Черкащині скоєно 43 умисних вбивства та замахів на вбивство

За повідомленням прокуратури Черкаської області, протягом січня–вересня 2017р. обліковано 15129 кримінальних правопорушень, з них тяжких та особливо тяжких – 38,1%.

Про це інформує Головне управління статистики в Черкаській області.

У загальній кількості злочинів 63,4% становили злочини проти власності, 10,7% – злочини проти життя та здоров’я особи, 5,8% – злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти здоров’я населення, 4,6% – злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту, 3,8% – злочини проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян та злочини проти журналістів, 3,0% – злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг, 1,9% – злочини проти громадської безпеки, 1,6% – злочини проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина, 1,3% – злочини проти правосуддя, 1,0% – злочини проти громадського порядку та моральності, по 0,8% становили злочини проти довкілля та у сфері господарської діяльності.

Протягом січня–вересня 2017р. на території області було скоєно 43 умисних вбивства і замахів на вбивство, 59 умисних тяжких тілесних ушкоджень, зафіксовано 12 випадків зґвалтувань і замахів на зґвалтування.

Також за даний період 2017р. виявлено 7277 випадків крадіжок, 1116 – шахрайств, 286 – грабежів, 64 випадки хабарництва та 53 випадки розбоїв.

Правоохоронними органами протягом січня–вересня 2017р. виявлено 34 особи, які скоїли злочини у складі 7 злочинних груп і злочинних організацій, закінчено 7 кримінальних проваджень про кримінальні правопорушення, вчинені організованими групами і злочинними організаціями.

Прочитайте ще:

Залиште коментар