З порушників містобудівних норм ДАБІ в Черкаській області стягне майже 11 млн гривень

З порушників містобудівних норм ДАБІ в Черкаській області стягне майже 11 млн гривень

За 2017 рік Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області проведено 460 перевірок об’єктів будівництва (36 планових та 424 позапланових).

Про це пише “Прочерк” з посиланням на прес-службу ДАБІ України

Зокрема, за їх результатами видано 255 приписів та винесено 230 постанов про притягнення до відповідальності на загальну суму 10 842,2 тис. грн.

Так, під час контрольно-інспекційних заходів посадовими особами Управління були виявлені порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил.

Серед них – проведення будівельних робіт без відповідного дозвільного документа, який дає право виконувати будівельні роботи, ведення виконавчої документації з порушенням норм, недостовірні дані у дозвільних документах, ведення авторського і технічного нагляду з порушенням чинного законодавства, не дотримання вимог законодавства, містобудівної документації, вихідних даних під час проектування об’єктів містобудування, проведення будівельних робіт підрядною організацією з відхиленням від проектних рішень, експлуатація без відповідних дозвільних документів.

 

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар