За 4 години страйку перевізників тролейбусники отримали додаткові 20 тисяч виручки

За 4 години страйку перевізників тролейбусники отримали додаткові 20 тисяч виручки

Про це розповів його директор Петро Кучер. Загалом у плановому режимі в місті щоденно працює 52 тролейбуси.
 
У зв’язку з критичною ситуацією, яка склалась у місті у зв’язку з кількагодинним страйком приватних перевізників, КП «Черкасиелектротранс» екстренно запустив п’ять додаткових тролейбусів, які курсували за трьома найбільш перевантаженими напрямами, охопивши найвіддаленіші мікрорайони міста.
Про це пише сайт Черкаської міської ради.
А саме: від тролейбусного депо до санаторію «Україна» – проспектом Хіміків, вул. Смілянською та бульв. Шевченка; від Площі Слави (від вул. Святотроїцької, бульваром Шевченка та вул. Смілянською) до площі Перемоги (біля літака) та від Вантажного порту до Залізничного вокзалу.
“На аналогічні додаткові маршрути сьогодні ми випустили 8 тролейбусів. Тобто зараз у місті працюють 60 одиниць електротранспорту. Тоді як, за потреби, ми готові гарантовано підготувати та надати 65 тролейбусів. Звісно, це не новий транспорт, а той, що відслужив вже 25-30 років, але він технічно справний і може певний період здійснювати громадські перевезення”, – зауважив Петро Семенович.
Водночас розповів, що за чотири годину страйку приватних перевізників у вівторок, 27 лютого, КП «Черкасиелектротранс» додатково отримав майже  20 тисяч гривень виручки за продані квитки, оскільки істотно збільшилась кількість пасажирів у цей час.

Прочитайте ще:

Залиште коментар