За борги в Черкасах можуть конфіскувати авто

За борги в Черкасах можуть конфіскувати авто

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє, що порушення окремими споживачами умов договорів про постачання теплової енергії та гарячого водопостачання, в частині несвоєчасної оплати коштів за отримані послуги, призвели до накопичення значної суми заборгованості перед підприємством.

Сьогодні, щоб забезпечити надійне проходження наступного опалювального сезону 2023-2024 років, підприємству важливо провести належну підготовку теплогенеруючого обладнання та здійснити розрахунки за паливо.

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2023 № 390 «Про внесення змін до постанови КМУ від 05.03.2022 № 206 «Деякі питання оплати житлово-комунальних послуг в період воєнного стану», скасовано заборону щодо примусового стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги з населення, яке проживає на територіях, які не перебувають під окупацією, та на яких не ведуться бойові дії.

У разі несплати та накопичення суми боргу споживачем за спожиті послуги, ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» вимушене звертатись до суду та органів виконання рішень для стягнення боргу в примусовому порядку.

Так приміром, мешканець міста Черкаси впродовж кількох років накопичив за постачання теплової енергії та гарячого водопостачання перед ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» борг у сумі 55 тисяч гривень. Усі роз’яснення юристів підприємства щодо варіантів погашення боргу та можливих наслідків громадянин принципово ігнорував. Якщо ж споживач не реагує на попередження про заборгованість, його справа передається до суду для отримання відповідного рішення.

Унаслідок таких дій, автомобіль марки Nissan Rogue, що належить боржнику, органами виконавчої служби було оголошено в розшук та виявлено за місцем проживання власника.

Залиште коментар