За добу ліквідовано 9 осередків пожеж сухої рослинності

За добу ліквідовано 9 осередків пожеж сухої рослинності

За добу 28 березня рятувальники Черкащини 9 разів ліквідовували пожежі сухої трави та очерету.

Лише в Золотоніському районі цього дня було ліквідовано три таких пожежі. Суха трава, а згодом і лісова підстилка горіли на відкритій території бази відпочинку “Сосновий бір”, коло села Коробівка, ще до прибуття на місце події пожежних вогонь поширився і на дачний будинок. Загалом площа пожежі становила 4 гектари. Рятувальникам вдалось зупинити подальше поширення вогню та захистити житлові будинки.

Ще дві пожежі сухої трави та очерету на заплавах виникли в селі Благодатне (колишня Чапаєвка) та на відкритій території дачного кооперативу “Сигнал”, що в селі Деньги.

В обох випадках вогнеборці успішно ліквідували пожежі та запобігли подальшому розповсюдженню вогню. У результаті пожежі вогнем знищено суху траву та очерет на загальній площі 9 га.

Аналогічна пожежа цього дня, пізно ввечері виникла в місті Кам’янка. Бійці місцевого пожежно-рятувального підрозділу, який прибув на місце події ліквідував пожежу сухої трави, яка встигла поширитися на площу в 5 га.

Пожежі сухої трави і очерету також були ліквідовані в селах Лащове, Тальнівського району та Березівка, Маньківського району. Рятувальники, які за викликом місцевих органів влади прибули на місце події, ліквідували загорання на загальній площі в 2 га.

Також цього дня чисельні осередки загорань сухої трави виникали у Чорнобаївському, Шполянському районах та місті Умань.

За попередніми даними причиною пожеж у всіх випадках стало необережне поводження з вогнем. Загальна площа, яку пройшов вогонь склала понад 20 га.

Прочитайте ще:

Залиште коментар